Zbliżają się targi E3, w branży growej wydarzenie rangi najwyższej i święto nawet dla tych, którzy do Los Angeles wybierać się nie zamierzają. Ja się nie wybieram ale raduję na samą myśl o tym wszystkim, co przy okazji E3 trafi do mnie za pośrednictwem łącz internetowych.
Niektórzy wydawcy nie potrafią - jak się okazuje - wytrzymać do 10 maja i już teraz publikują ciekawe materiały dotyczące znajdujących się w produkcji projektów. Kilka wybranych przeze mnie:

  • Frontier Developments i David Braben (autor m.in. arcykultowych gier Elite, Frontier i Virus) wrzucają do sieci garść screenshotów z nowej gry – The Outsider (@Xboxyde). Fajowe.
  • Brothers In Arms po raz trzeci. Filmiki (@GameTrailers) + screeny (@Xboxyde). Bardzo udana seria zmierza na konsole nowej generacji.
  • Colin McRae na „next geny” (PS3, Xbox360) – to akurat było do przewidzenia. Renderowane obrazki (concept arty?) wyjątkowo mało konkretne ale zobaczyć można (@Xboxyde).
  • Bizarre Creations, firma znana najbardziej z serii doskonałych ścigałek na Xbox’a – Project Gotham Racing – anonsuje nowy projekt: The Club.