Niewiele się tu ostatnio działo, ale tak to bywa z projektami o charakterze amatorsko-hobbystycznym - nie zawsze łatwo znaleźć motywację żeby poświęcić im tyle czasu, ile by wypadało. Prawda jest taka, że w moim przypadku tego typu twórczość powstaje nie wtedy, gdy mam dużo wolnego czasu, lecz zwykle wtedy gdy mam natłok obowiązków - najlepiej związanych ze ślęczeniem przy komputerze - i traktuję to wtedy jako miłą odskocznię :) No, więc... tak się składa, że w najbliższych miesiącach prawdopodobnie będę miał sporo tego typu pracy - co z pewnością zaowocuje częstymi dostawami materiałów na stronę. Mam też nadzieję, że uda mi się wprowadzić parę nowych pomysłów, a także wyprowadzić stronę ze stanu beta ;)

Co do NewsLoga - miał być on tylko nieco wymuszonym dodatkiem do części publicystycznej. Oczywiste jest chyba, że nie chcę konkurować z serwisami informacyjnymi pod względem ilości i aktualności newsów. Założenie jest inne - chcę podrzucać wiadomości, mogące zainteresować entuzjastów gier, wybierając te - w moim odczuciu - naprawdę najciekawsze, często dotyczące spraw nieco niszowych, gdzie indziej nie mogących przebić się przez natłok mniej istotnych wieści z tzw. mainstreamu. Takie, które wspomnianych entuzjastów gier zachęcałyby do odwiedzania tej strony w poszukiwaniu kolejnych wpisów.

Przy okazji - wpisy powinny się od teraz pojawiać regularnie i wględnie często, planuję przy okazji rozszerzenie funkcjonalności serwisu o kanał RSS/Atom.